تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
آموزش ساخت یوزر در ویندوز 10

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات در مورد ساخت یوزر در ویندوز 10 هستید پست امروز را که به نقل از رایانه کمک تلفنی هیواتک نوشته شده است دنبال کنید :

برای ساخت user در ویندوز 10 باید از طریق ساخت حساب کاربری ادمین اقدام به ساخت یوزر نمایید . سپس در حساب کاربری ادمین کلیدهای Win+I را فشاردهید . حال گزینه Account را انتخاب کنید . در مرحله بعد گزینه Family & Other people و سپس گزینه Add Someone else to This PC را انتخاب نمایید . بر روی گزینه I Don’t Have This Person’s Sign-In Information کلیک کرده و Next را بزنید . حال گزینه Add a User Withaut a Microsoft را انتخاب کرده و نام و رمز عبور اکانت مهمان را وارد کنید و Next کنید .

برای تغییر اکانت ویندوز 10 باید وارد تنظیمات ویندوز شده و گزینه Change Account Type را انتخاب کنید و بعد از انتخاب اکانت مورد نظر آن را به Administrative تغییر دهید و همچنین برای حذف اکانت در ویندوز 10 نیز باید وارد تنظیمات ویندوز شده و Family & Other People را انتخاب کنید . از بین یوزرهای فعال ویندوز هر کدام را که مایل به حذف آن هستید انتخاب کرده و روی گزینه Remove کلیک کنید .

پیشنهاد می کنم لینک زیر را نیز در این خصوص ببینید :


www.heyvatech.com/web/articles/view/573/ساخت-یوزر-در-ویندوز-10.htmlن : alireza
ت : دوشنبه 15 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)